top of page
  • Yazarın fotoğrafıRiella Morhayim

Yeni Yıl Gündemimiz

Felsefi Danışmanlık Türkiye 2023 yılına muhteşemliklerle başladı.

Bizi seçen danışanlara, eğitimlerimizle bilgeleşen katılımcılara ve programlarımıza değer katan tüm kolaylaştırıcılara TEŞEKKÜRLER!

İyiki VARSINIZ! İyiki Birlikteyiz…

Gelecek ay başlayacak olan çok değerli etkinliklerimizi de bu bültende önceklikli olarak sizlerle paylaşıyoruz.Çok başarılı şekilde Felsefi Danışmanlık ve Uygulamaları Eğitimimizi tamamladık. Grup fotoğrafımızı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bir sonraki eğitimi Nisan ayına takvimlendiriyoruz, bilginiz olsun. :)


İlk Haftamızdan Bir Görüntü

Aynı şekilde çok harika bir grupla Felsefi Uygulamalar Atölye programımıza başladık. Oscar Brenifier, Isabelle Millon, Mathias Tistelgren and Leila Millon kolaylaştırıcılığında ve Riella Morhayim’in çevirmenliğinde yine sıra dışı bir çalışma… Özellikle iletişim ve ilişkilerde çok etkili olan bu eğitim, 10 hafta boyunca felsefi becerilerimizi geliştirmek ve kendimizi yeniden keşfetmek üzere devam edecek.Dr. Zeki Taş'la Felsefi Uygulamalar: Bugün Yaşasaydı

4 oturumluk Felsefi Güncellemeler Atölye Programı

Ayda bir olmak üzere, Pazartesi akşamları 20:00 - 22:00 arasında çevrimiçi buluşuyoruz.

Meditasyonun, felsefe ve pratik bilgeliğin temelinde olduğunu belirtirsek, şaşırır mısınız?

Meditasyona ilgisi olanlar… Ve bu konuda gelişmek isteyenler... İçin tasarlanmış olan bu programda; kişisel ve çalışma hayatınızda kullanabileceğiniz farklı meditasyon teknikleri ile tanışma fırsatı bulabileceksiniz.

Comments


bottom of page