top of page
  • Yazarın fotoğrafıRiella Morhayim

Ocak Ayında Öne Çıkanlar

Değerli Okurlar,

Kozmik perde, 2023'ün büyük sahnesine inerken, 2024'ün gelişini müjdeleyerek, kendimizi SONLAR ve BAŞLANGIÇLARIN ortasında buluyoruz. 


Hayat oynunda bir bölümden diğerine geçerken, bu geçişin büyük gösterisinde, varoluşun gizemlerini düşünen felsefi bir zaman yolcusu olduğunuzun farkında mısın?


Batı dillerinde Ocak ayını anlatan January adını, bir yüzü sağa, bir yüzü sola bakan iki yüzlü Roma tanrısı Janus’tan alır. Kapıların bekçisi olarak, çift yüzlü bakışıyla geçmişi ve geleceği kucaklayan Janus, Ocak ayında insanlığı geçmişe ve geleceğe bakmaya davet eder.


Bu geçişin eşiğinde dururken, Ocak ayı ilhamları, "Ben kimim ve kim olmak istiyorum?" felsefi soruları sahnenin merkezini alır.


Takvimin çevrilmesiyle birlikte, felsefi danışmanlık, geçmişin gölgelerini aydınlatan ve geleceğin keşfedilmemiş bölgelerine ışık tutan bir fener olur. Anlam arayanlar için bir pusula, düşüncenin yolcuları için bir rehber olarak da düşünülebilir.


2024 Sahnesi hazır, senaryoyu yazmak size ait… Antik bilgeliğin ve düşünce becerilerinin uygulayıcısı olarak, felsefi danışmanlık, istediğiniz ölçüde sizi desteklemek için yanınızda olduğunu unutmayın… 


Düşünmenin derinliklerini keşfettiğiniz, hayat senaryonuzun sırlarını çözdüğünüz ve felsefi iç-görünün dönüştürücü gücünü kucakladığınız bir yıl olsun. 
Hayatının her alanıyla alakalı...

Bir soruya cevap bulma ve bir soruna çözüm üretme isteği ve kararlılığına sahipsen...

Felsefi Danışmanlık fırsatını kaçırmamanı öneririz.

 

Kaygıdan Huzura erişmek için...

İhtiyacınız olan donanımları kazanmanız amacıyla tasarlamış,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Yaşam kalitenizi arttırmak için...

En çok tavsiye edilen... İyi olma halinizi arttıracak,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Kariyer Danışmanlığı İçin...

Çalışma Hayatında sizi netleştirecek ve destekleyecek,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Kıskançlıktan Özgürleşme...

Kıskançlıktan özgürleştirecek ve güçlendirecek,

8 seanslık Felsefi Danışmanlık

 
 

Dilerseniz bizi takip edebilirsiniz:


Comments


bottom of page