top of page
  • Yazarın fotoğrafıRiella Morhayim

Mayıs Ayında Öne Çıkanlar

Sevgili Okuyucular,
Kıymetli Okuyucularımız,
Mayıs ayı adını, Roma mitolojisindeki "Maius" tanrısından alır. Maius, bereket ve büyüme tanrısı olarak bilinir ve doğanın cömertliği ile ilişkilendirilir. Mayıs ayı, doğanın en verimli olduğu döneme denk gelir, bitkilerin çiçek açtığı, tarlaların yeşerdiği ve bereketin bolluğunun yaşandığı bir zaman dilimidir.

İnsanlar üzerinde bu etki, doğanın cömertliğini ve bolluğunu deneyimlemeleriyle olumlu bir şekilde hissedilir. Bu ay, taze başlangıçlar yapma isteğini artırır, umut ve coşku verir, ve insanların içsel bir uyanış yaşamasını teşvik eder.

Felsefi Danışmanlık Türkiye de, Mayıs ayının doğanın bu bolluğundan ilham alarak, muhataplarının hayatlarında derinlemesine bir dönüşüm yaşamaları ve bu içsel keşif ile  potansiyellerini ortaya çıkarmaları için fırsat sunar. 

Mayıs ayının bereket ile ilişkilendirilmesi, felsefi düşünceler ve tutumlar üzerinde de etki eder. Doğanın sürekli döngüsü, insan yaşamının da sürekli bir değişim ve büyüme içinde olduğunu hatırlatır. Doğanın cömertliği, insanlara umut ve güven verir, içsel olarak yenilenmeye teşvik eder. Mayıs ayı, doğanın bolluğu ve verimliliği, insanların içsel dünyalarında yeni başlangıçlar yapmalarına, yaşamın derinliklerini keşfetmelerine ve kendilerini tam anlamıyla ifade etmelerine olanak tanır.

Bu nedenle, felsefi danışmanlık ve uygulamalarını, Mayıs ayı ve Maius'un sembolizmi ile, bu süreçte size rehberlik ederek, hayatlarınızı daha anlamlı ve amaçlı hale getirmeniz için bir çağrı olarak görebilirsiniz.

Hayatının her alanıyla alakalı...

Bir soruya cevap bulma ve bir soruna çözüm üretme isteği ve kararlılığına sahipsen...

Felsefi Danışmanlık fırsatını kaçırmamanı öneririz.

 

Kaygıdan Huzura erişmek için...

İhtiyacınız olan donanımları kazanmanız amacıyla tasarlamış,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Yaşam kalitenizi arttırmak için...

En çok tavsiye edilen... İyi olma halinizi arttıracak,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Kariyer Danışmanlığı İçin...

Çalışma Hayatında sizi netleştirecek ve destekleyecek,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Kıskançlıktan Özgürleşme...

Kıskançlıktan özgürleştirecek ve güçlendirecek,

8 seanslık Felsefi Danışmanlık

 
 

Dilerseniz bizi takip edebilirsiniz:


Comments


bottom of page