top of page
  • Yazarın fotoğrafıRiella Morhayim

Ağustos Gündemimiz

Güzel Okuyucumuz Merhaba,

Başlangıçlar ve sonlar, insanın varoluşunun temelini oluşturan kavramlar olduğunun farkında mısın?


Her yeni başlangıç, anlam arayışımızın bir tezahürüdür; umut, coşku ve potansiyel dolu bir adımdır. Ancak, her başlangıcın içinde gizlenen sonunun var olduğu gerçeği, kırılganlığımızı hatırlatır ve adeta gölgede kalan bir varoluş gerçekliğidir.

Felsefi Danışmanlık Türkiye bünyesindeki tüm programlarımızın başlangıcı ve sonu, insanın bilgi, deneyim ve potansiyelinin gelişimine yönelik en güçlü araçlardan biridir.


Başlangıç, merakın ve öğrenmenin saf heyecanını içinde taşır.

Yenilikçi bir zihniyetle donatıldığımızda, sınırlarımızın ötesine geçme cesareti buluruz. Bu eğitim süreci, kavrayışın, anlayışın ve büyümenin anahtarını sunar.

Bizim tüm etkinliklerimizde, insanın kendi içinde ve dünyayla olan ilişkisinde sürekli bir sorgulama ve anlam arayışına yol açar ve bu süreçteki dönüşümler, insanın insanlığının derinliklerinde yeni ufuklara yolculuklar açar.


Eğitimle kazanılan bilgi ve becerilerle, insanın hayatını değiştirme ve dünyayı etkileme gücü artar. Her yeni bilgi parçası, bir sonraki adımın tohumunu ekerek, insanın öğrenme serüveninin sonsuzluğuna işaret eder.

Felsefi Danışmanlık ve uygulamaları katılımcılarımızın bilgi ve deneyimlerini zenginleştirerek, düşüncelerini ve bakış açısını şekillendirir. Eğitimlerimiz, merakın ve keşfin gücüyle insanı donatır ve potansiyelini ortaya çıkartır. Ancak eğitimin başlangıcının ardından, sonunun da var olduğu bir gerçektir.


Eğitimin sonu, aslında yeni başlangıçların kapısını aralayan bir dönüm noktasıdır. İnsanın öğrenme yolculuğu hiçbir zaman tamamlanmaz, çünkü bilgi sonsuz bir okyanustur ve insanın keşfedecek daha fazla şeyi vardır. Bu nedenle, uygulamalar ile dolu bir eğitimin sonu, aslında bir başka başlangıcın güçlü ve ilham verici bir köküdür. Her öğrenilen bilgi parçasıyla, insanın varoluşu daha da zenginleşir ve var oluşumuzun derinliklerinde bir yolculuk başlar.


Öyleyse, başlangıçlarla ve sonlarla dolu bu büyülü yolculukta, her adımımızla gizemli sırlarla örülü hayatın tadını çıkaralım. Ne dersiniz?

Felsefi Danışmanlık Eğitimi, Süpervizyon Çalışması, Dr. Zeki Taş ile Felsefi Güncellemeler, Oscar Brenifier ve ekibi ile Felsefi Uygulamalar ve BUMED Akademi ile iş birliğimizle açılan Pratik Bilgelik Atölyelerimiz olmak üzere sonlanan tüm grup programlarımızın kıymetli katılımcıları… Sonlanan eğitimleri takip eden yeni başlangıçlarınız uğurlu ve bilge olsun...

İyiki bu hayat yolculuğunda yollarımız kesişti…

İyiki Varsınız… İyiki Aramızdasınız… Birlikte nice başarılara...Oldukça başarılı Süpervizyon Çalışmasından geliştirici ve neşeli anlarından birkaçına göz atmaya ne dersiniz?11 ve 22 Ağustos'ta

gerçekleşecek olan canlı yayınlara katılmak için aşağıdaki logoya tıklayarak bizi takip edebilirsiniz:Hayatının her alanıyla alakalı...

Bir soruya cevap bulma ve bir soruna çözüm üretme isteği ve kararlılığına sahipsen...

Felsefi Danışmanlık fırsatını kaçırmamanı öneririz.

 

Kaygıdan Huzura erişmek için...

İhtiyacınız olan donanımları kazanmanız amacıyla tasarlamış,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Yaşam kalitenizi arttırmak için...

En çok tavsiye edilen... İyi olma halinizi arttıracak,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Kariyer Danışmanlığı İçin...

Çalışma Hayatında sizi netleştirecek ve destekleyecek,

4 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Kıskançlıktan Özgürleşme...

Kıskançlıktan özgürleştirecek ve güçlendirecek,

8 seanslık Felsefi Danışmanlık

 

Dilerseniz bizi takip edebilirsiniz:


Comments


bottom of page