top of page
  • Yazarın fotoğrafıRiella Morhayim

Ağustos Gündemimiz...

Harman kelimesi Farsça kökenli bir kelimedir, T.D.K da birden fazla anlamı vardır ama bir çoğumuz bilmeyiz ki aslında şu an içinde bulunduğumuz Ağustos ayının bir diğer adı da halk içinde harmandır.Yılın en önemli aylarındandır, Ağustosun sonlanışı bir yandan yaz mevsimin bitişi ve aynı zamanda da yeni sezonun başlangıcının habercisidir. Bizce, bütün yıl ektiklerimizi ve biçtiklerimizi Ağustos ayında harmanlıyoruz. Gerçekleştirdiklerimiz, gerçekleştir''e''mediklerimiz, eylemlerimiz, değerlerimiz, değerlendirmelerimiz, ve tabi yanında birçok duygu ve düşünce de cabası… Kendimizi dinlediğimizde, hissettiğimiz burukluk mu yoksa bir çok farklı deneyimi yaşabilmenin verdiği şükran mı?


Felsefi Danışmanlık yaklaşımının öngördüğü gibi üzüntüyü de mutluluğu da seçmek bizim baktığımız açıya bağlı. Seçtiğimiz bizim bakış açımız ve dünya görüşümüz yaşam kalitemiz oluyor… Bizler tam olarak bu noktada devreye giriyoruz. Her türlü deneyimi ne şekilde yorumladığımızı kendimiz seçiyoruz. ''Ben seçiyorum'' ifadesi nasıl bir güç, bunu hep birlikte deneyimliyoruz.


Bizler bütün bu süreçte durmadık sizin için harman ayımızı eğitimleri değerlendirerek, geliştirerek ve yeni sezonumuz için yep yeni özgün projeler tasarlayarak geçirdik ve yepyeni heyecanlara hazırız! Sizleri tüm projeler hakkında bilgilendirmek, bizlerin bir parçası haline getirip sorun ya da sorularınızın, farklı tekniklerin, kapısını açacak anahtarı sizlerle de paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.Comments


bottom of page